Hoppa till huvudinnehåll

Medarbetare

Här finner du kontaktuppgifter till samtliga medarbetare hos Film i Skåne

Medarbetare

Medarbetare

Porträtt Ralf Ivarsson

Ralf Ivarsson

VD/CEO

E-post: ralf@filmiskane.se

Tel: 0707 940091

Läs mer

Medarbetare

Porträtt Anna-Karin Dahlin

Anna-Karin Dahlin

stf Verksamhetsansvarig/Deputy Manager

E-post: anna-karin@filmiskane.se

Tel: +46 70 7356597

Läs mer

Medarbetare

Porträtt Joakim Rang Strand

Joakim Rang Strand

Produktionschef/Head of Production

E-post: joakim@filmiskane.se

Mobil: +46 737 071001

Läs mer

Medarbetare

Porträtt Carolina Falk

Carolina Falk

Konsulent Barn och Unga/Commissioner Children and Young People

E-post: carolina@filmiskane.se

Tel: 0707479697

Läs mer

Medarbetare

Porträtt Jeanette Schjerva

Jeanette Schjerva

Konsulent visning och spridning/Commissioner Screenings and festivals

E-post: jeanette@filmiskane.se

Tel: 0737 071003

Läs mer

Medarbetare

Porträtt Ulf Bruxe

Ulf Bruxe

Koordinator Ystad Studios / Studio Coordinator

E-post: ulf@filmiskane.se

Tel: 0735 071876

Läs mer

Medarbetare

Porträtt Mikael Svensson

Mikael Svensson

Southern Sweden Film Commission

E-post: mikael@filmiskane.se

Tel: 0707 163 202

Läs mer

Medarbetare

porträtt Lisa Nyed

Lisa Nyed

Konsulent dokumentärfilm/Commissioning Editor Documentary Film

E-post: lisa@filmiskane.se

Tel: 0737071002

Läs mer

Medarbetare

Porträtt Hanna Sohlberg

Hanna Sohlberg

Commissioning Editor /Head of Talent Development

E-post: hanna@filmiskane.se

Tel: +46 73 707 10 04

Läs mer

Medarbetare

Porträtt Ludvig Hedlund

Ludvig Hedlund

Produktionskoordinator/Production Coordinator

E-post: ludvig.hedlund@filmiskane.se

Tel: +46 735 96 06 20

Läs mer

Medarbetare

Porträtt Camilla Lindoff

Camilla Lindoff

Administration och ekonomi/Administrator

E-post: camilla@filmiskane.se

Tel: 0707 396320

Läs mer